Hizmetlerimiz

summer, sunset, meadow

Güneş Enerji Santralleri

Beştepe Enerji, Güneş Enerji Santrallerinde Projelerinizin başarılı bir şekilde hayata geçirilmesi için en verimli sistem tasarımı, malzeme tedariği, saha kurulumu, TEDAŞ kabulünün yaptırılması, işletme ve bakımını kapsayacak şekilde anahtar teslim hizmetler sunmaktadır.

Biyogaz & Biokütle Santralleri

Beştepe Enerji, yatırımcıların isteklerine yönelik en verimli lisanslı veya lisanssız biyogaz tesislerinin projelendirme sürecinden kurulumuna kadar tüm mühendislik, müşavirlik ve danışmanlık süreçlerini başarıyla yürütmektedir.

Hidroelektrik Santraller

Beştepe Enerji olarak şirketimizin başlıca faaliyetlerinden biri, hidroelektrik santral (HES) işletmeciliğidir. Şirketimiz hidroelektrik santrallerinde işletme bakım ve onarım faaliyetlerini planlı, profesyonel ve kurumsal işletmecilik anlayışıyla yapmayı kendine ilke edinmiştir.

Termik ve Kombine Çevrim Santraller

Beştepe Enerji; termik santraller ve kombine çevrim santralleriyle ilgili olarak Lisans Öncesi Saha Çalışmalarının Yapılması, Saha süpervizörlüğü ve yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetim Hizmetleri gibi birçok hizmeti sunmaktadır

Danışmanlık Hizmetleri

team spirit, cohesion, together

Teknik Danışmanlık

Güneş enerjisi, rüzgâr enerjisi ve tüm elektrik üretimi projeleri için bir çok alanda danışmanlık hizmetleri firmamız tarafından  sunulmaktadır.

gears, cogs, machine

Proje Danışmanlığı

Beştepe Enerji, firmalara, derneklere, vakıflara, kurum ve kuruluşlara ARGE Hibeleri, Kalkınma Ajansları Destekleri, KOSGEB Destekleri, Tarım ve Kırsal Kalkınma Destekleri, TÜBİTAK Destekleri, proje ve hibe destekleri konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Ayrıntılı bilgi ve size özel hizmetlerimiz için iletişime geçin